Scroll Top

Reality Puchýř

Pavel Puchýř je realitní specialista pracující ve spolupráci s agenturou Archer Reality. Specializuje se na Prahu a Střední Čechy.

Pro našeho klienta jsme vytvořili moderní a uživatelsky přívětivou webovou stránku, která přesně odráží jeho profesionální přístup a nabídku. Hlavním cílem bylo vytvořit prostředí, které umožní klientům snadno procházet dostupné nemovitosti a získat veškeré potřebné informace.

Náš tým se zaměřil na design stránky, aby se přesně hodil k oblasti realitního trhu. Vybrali jsme vhodné barevné schéma, fonty a grafiku, které spolu vytvářejí elegantní a důvěryhodný dojem. Důraz jsme kladli na intuitivní navigaci a přehlednost informací, aby uživatelé mohli snadno vyhledávat a prohlížet nabízené nemovitosti.

klient

Pavel Puchýř, realitní specialista

DATUM

Prosinec 2022

KAteGORie

Webová stránka

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.