Scroll Top

Leafare

Leafare je eko investiční platforma přinášející možnost investovat do zelených a ekologických projektů, aby čistily planetu a zároveň přinášely finanční zisk.

Pro našeho klienta jsme vytvořili atraktivní a přesvědčivou landing page, která přesně vyjadřuje hodnoty a cíle jejich ekologicky orientované investiční platformy. Hlavním cílem bylo vytvořit stránku, která osloví potenciální investory a přesvědčí je o výhodách a možnostech investování do ekologicky udržitelných projektů.

Landing page obsahuje informace o hlavních benefitech investování do ekologických projektů a o tom, jaká řešení a projekty platforma nabízí. Vysvětlujeme, jak investování do ekologie přináší nejen finanční výnosy, ale také pozitivní dopad na životní prostředí a udržitelnost. Zákazníci se tak seznámí s konkrétními příklady projektů a jejich dosavadními výsledky.

Odkaz
Klient

leafare

Datum

Prosinec 2019

Kategorie

Branding, Web design

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.