Scroll Top

Dárek jako vyšitý

Firma spolupracuje se zákazníky a vytváří pro ně originální dárky. Kvalitu výšivek zaručují špičkové počítačem řízené stroje značky Tajima.
Klient

Dárek jako vyšitý

Datum

Listopad 2022

Kategorie

Web design

Představení projektu

Dárek jako vyšitý je portfoliový web vyšívací společnosti, který má za úkol přilákat nové zákazníky nebo umožnit stávajícím zákazníkům, aby měli snadnou možnost předat doporučení dalším zájemcům o výšivky. Společnost prošla v minulosti rebrandingem, který je pozicován do jednoduchého minimalistického designu, kterému starý web neodpovídal. Za tímto účelem jsme byli osloveni, abychom společnosti pomohli lépe vystihovat jejich novou identitu.

O klientovi

Firma se zabývá vyšíváním a šitím od roku 2003. Spolupracujeme se zákazníky a vytváří pro ně originální dárky s cílem přinést radost. Kvalitu výšivek zaručují špičkové počítačem řízené stroje značky Tajima a individuální přístup ke každé zakázce.

Konzultace a příprava návrhů

V rámci přípravy webu jsme za průběžné komunikace a úprav  při prototypování návrhu vytvořili nástin současného designu. Z něj jsme poté vycházeli a následně už podle změn reflektovali přímo na webových stránkách.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.